Ботулізм. Медичні фахівці попереджають.

fish120617

За даними департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації з початку 2017 року в Запорізькій області зафіксовано 10 випадків захворювання на ботулізм. На сьогодні 5 хворих знаходяться в реанімаційному відділенні у тяжкому стані. Медичні фахівці пов'язують спалах захворюваності із вживанням копченої чи в'яленої риби домашнього приготування.

 

Ботулізм – гостре, тяжке, інфекційно-токсичне захворювання, яке виникає в результаті вживання в їжу продуктів, що містять мікробний токсин ботулінум., який за силою своєї дії на організм людини і тварин є найсильнішою отрутою.

Мікроб ботулізму - анаеробна спороутворююча паличка, місцем існування якої є грунт і кишечник деяких тварин, риб і птахів. При відсутності повітря в товщі харчових продуктів бацили ботулізму в процесі своєї життєдіяльності виробляють токсини. Такими продуктами є, головним чином, риба копчена, в’ялена, маринована, солона, великі шматки (окости) свинини, ковбаси, шинки, консерви в банках (м'ясні, рибні, овочеві, фруктові, з грибів). При цьому продукти, заражені ботулінічною бацилою, за зовнішнім виглядом і смаковими властивостями не відрізняються від нормальних, тому й не є підозрілими щодо їхньої якості.

Захворювання ботулізмом виникає, в середньому, через добу після вживання зараженої їжі, але іноді інкубаційний період може скорочуватися до 2-х годин або подовжуватися до 10 діб. Клінічно захворювання починається із загальної слабкості, головного болю, сухості у роті, запаморочення, виникнення почуття тривоги. Через деякий час проявляються очні симптоми: двоїння предметів, ослаблення чіткості (предмети бачаться в тумані, сітка перед очима). Внаслідок паралічу м'язів гортані, глотки і язика хворі втрачають голос, ковтання стає важким або зовсім неможливим. Головним чином токсин ботулізму вражає нервову систему в результаті чого розвивається неврологічна симптоматика. При тяжких формах захворювання головним симптомом є розлад дихання, параліч діафрагми через що виникає негайна потреба в підключенні хворого на кероване апаратне дихання.

Лікування: тільки негайна госпіталізація хворого в стаціонар, призначення специфічного лікування.

Щоб захистити себе та близьких від захворювання, необхідно дотримуватися простих правил.

В'ялити, солити, маринувати рибу в домашніх умовах не рекомендується, оскільки важко забезпечити необхідні санітарні умови. Вживаючи таку рибу, ви наражаєте себе і своїх близьких на небезпеку - отруїтися ботулотоксином. Не купуйте в'ялену, копчену рибу, окіст, ковбасу, шинку у приватних осіб.

Лікарі ще раз наголошують, щоб забезпечити збереження свого здоров’я та здоров'я своїх близьких та рідних треба бути обережним з консервованими, копченими і в’яленими продуктами домашнього приготування.

При перших ознаках захворювання (на догоспітальному етапі) необхідно забезпечити промивання шлунку хворого (до чистої води), прийняти сорбенти та терміново звернутися за медичною допомогою. Шановні громадяни, не намагайтесь займатись самолікуванням!