Допомога з Японії

23-08-17 news

В рамках реалізації японської програми (грантової допомоги за проектами людської безпеки) в Україні 2016-2017 роках діяв проект «Кусаноне». Спеціалістами КУ «Запорізький обласний протитуберкульозний клінічний диспансер» ЗОР підготовлено проект «Модернізація медичного обладнання в обласному диспансері», який направлений до посольства Японії в Україні для участі у конкурсі.

Керівництвом проекту «Кусаноне» було прийнято рішення щодо фінансування проекту, розробленого КУ «Запорізький обласний протитуберкульозний клінічний диспансер» ЗОР. Благодійний фонд «Щаслива дитина», в рамках виконання даного проекту,

зобов’язався сплатити банківську комісію за конвертацію валюти та ПДВ за КУ «Запорізький обласний протитуберкульозний клінічний диспансер» ЗОР. На цей час у рамках програми «Кусаноне» диспансер отримав відеобронхоскоп EVISEXERd(з системним відеоцентром CV-150 виробництво Японія за ціною 1339308,30 грн.) та п’ять мікроскопів медичних мікрофотографічних «Olimpus» СХ 22 (на суму 287685,00 грн.).

Надане медичне обладнання вже працює та сприяє покращенню надання медичної допомоги хворим на туберкульоз.

23-08-17 news1