Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити

test

З 17 по 24 листопада в Україні стартує Європейський Тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити. Медична спільнота, громадські урядові та неурядові організації, політичні діячі з 53 країн Європи впродовж тижня будуть сприяти тому, щоб максимальна кількість людей отримала інформацію про свій ВІЛ-статус, основи безпечної поведінки, профілактику та ефективне лікування ВІЛ-інфекції та вірусних гепатитів В та С.

Політика Європейського Тижня тестування на ВІЛ та вірусні гепатити:

Скасування існуючих законів та політик, які визнають кримінальну відповідальність за передачу ВІЛ та/або гепатитів, всіх форм криміналізації або іншого юридичного пригнічення основних та найбільш постраждалих груп населення, такі як криміналізація вживання наркотиків, одностатева практика та сексуальна робота. Ми категорично виступаємо проти таких законів і політик.

КУ «Запорізький обласний Центр профілактики та боротьби зі СНІД» ЗОР, ВІЛ сервісні неурядові організації приєднуються до Європейського тижня тестування на ВІЛ.

Де можна безкоштовно та анонімно пройти тестування на ВІЛ:

-м. Запоріжжя, вул. Сталеварів, 28., Запорізький обласний Центр профілактики ВІЛ інфекції та боротьби зі СНІДом;

-17, 20-24 листопада буде розташована палатка за адресою вул.. Сталеварів, 24 (консультації, безкоштовне тестування на ВІЛ, роздача інформаційно-просвітницької літератури);

-24 листопада з 10.00 до 14.00 за адресою проспект Металургів (за кафе «Макдональдс») буде розташована мобільна амбулаторія «Альянс громадське здоров'я БО «БФ «Сподівання» (консультації, безкоштовне тестування на ВІЛ, роздача інформаційно-просвітницької літератури).