Головні позаштатні спеціалісти

Наказ ДОЗ ОДА "Про затвердження нового персонального складу головних позаштатних спеціалістів Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації" від  27.02.2018 228

 

Додаток 1

Затверджено

Наказ ДОЗ ОДА від 27.02.2018 № 228

Новий персональний склад головних позаштатних спеціалістів

Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації

 

№ з/п

Лікарська (провізорська) спеціальність

Прізвище, ім'я та по-батькові

Місце основної роботи, посада, звання

Вчений ступінь, категорія

№ телефону службовий

1. Д о р о с л а     м е р е ж а

1

Координатор фахівців хірургічного профілю

Ганжий

Володимир Валентинович

 

Професор, завідувач кафедри загальної хірургії з доглядом за хворими ЗДМУ

 

Д.мед.н.,

вища 

 

270-97-37

2

Хірургія

Милиця

Микола Миколайович

Професор, завідувач кафедри хірургії та проктології ДЗ «ЗМАПО МОЗ України»

Д.мед.н., вища

224-37-25

3

Хірургія серця і магістральних судин

Осауленко В’ячеслав Валерійович

Завідувач кардіохірургічного відділення КУ «ЗОКЛ» ЗОР

Вища

766-35-71

4

Комбустіологія

Сех

Андрій Васильович

Лікар опікового відділення КУ «МКЛЕ та ШМД м. Запоріжжя»

Вища

233-03-70

5

Нейрохірургія

Тяглий

Сергій Васильович

Завідувач відділення нейрохірургії КУ «ЗОКЛ» ЗОР, доцент кафедри медицини катастроф, військової медицини, реаніматології та анестезіології ЗДМУ

К.мед.н, вища

769-81-32, 766-32-17

6

Онкологія

Мещанінов Анатолій Васильович

Заступник головного лікаря з медичної частини КУ «ЗОКОД» ЗОР, лікар-радіолог

Вища по радіології

95-34-52

7

Ортопедія і травматологія

          Головаха            Максим Леонідович

Завідувач кафедри  травматології і ортопедії ЗДМУ  

Дмед.н., вища

76-633-23

8

Офтальмологія

Івахненко

Олена Михайлівна

Доцент кафедри офтальмології ЗДМУ

К.мед.н., вища

213 15 40

9

Патологогічна анатомія

Шатовський

Юрій Олександрович

Завідувач онкоморфологічного відділення КУ «Запорізьке обласне патологоанатомічне бюро» ЗОР

Вища

222-11-66

10

Стоматологія

Бригадир

Ольга Степанівна

Головний лікар КУ «Міська стоматологічна поліклініка № 2» м.Запоріжжя

Вища

63-22-77

11

Судово-медична експертиза

Курилов

Павло Олексійович

Заступник начальника КУ «Обласне бюро судово- медичної експертизи» ЗОР

Вища

 

12

Трансплантологія

Русанов

Ігор Володимирович

Завідувач відділення трансплантації, хронічного гемодіалізу з ліжками ендокринної хірургії КУ «ЗОКЛ» ЗОР

К.мед.н., вища

289-80-84, 766-32-84, 766-35-66

13

Трансфузіологія

Шергіна

Ольга Федорівна

Заступник генерального директора з організаційно-трансфузіологічної допомоги КУ «СТМО «Трансфузіологія»

Вища

233-19-30

14

Урологія

Бурназ Олександр Олегович

Доцент кафедри урології ЗМАПО

К.мед.н., вища

769-81-70, 766-33-69, 766-33-17

15

Організація і управління охороною здоров'я

Віцина

Ірина Геннадіївна

Заступник головного лікаря з медичної частини КУ «6-а міська клінічна лікарня» м.Запоріжжя

Вища

 

16

Сурдологія

Євсеєва

Лариса Валентинівна

Завідувач сурдологопедичного кабінету консультативної поліклініки КУ «ЗОКЛ» ЗОР

Вища

766-32-25

17

Пульмонологія

Кулинич

Олексій

Валерійович

Доцент кафедри внутрішніх хвороб № 3 ЗДМУ, заступник головного лікаря КУ "ЗОКЛ"ЗОР

К мед.н, вища

766-36-35

18

Гематологія

Самура

Борис Борисович

Доцент кафедри внутрішніх хвороб №3 ЗДМУ; завідувач гематологічного відділення КУ «ЗОКЛ» ЗОР

К.мед.н., вища

76-63-258

19

Дерматовенерологія

Коваленко

Юрій Борисович

Головний лікар КУ «ЗОШВКД»; доцент кафедри сімейної медицини з курсами дерматовенерології та психіатрії ДЗ «ЗМАПО» МОЗ України

К.мед.н., вища

764-32-49

20

Ендокринологія

Чернікова Вікторія Василівна

Головний лікар КУ «ОКЕД» ЗОР

Вища

769-81-07

21

Інфекційні хвороби

Іванова

Ірина Борисівна

Заступник головного лікаря КУ «Обласна інфекційна клінічна лікарня», лікар-інфекціоніст

Вища

224-07-83

22

Кардіологія

Пумпинець

Леся Георгіївна

Заступник Генерального директора по поліклініці КУ «ОМЦССЗ» ЗОР, лікар-кардіолог

Вища

289-44-02

23

Неврологія

Нерянова

Юлія Миколаївна

Лікар-невролог неврологічного відділення КУ «Запорізька міська багатопрофільна клінічна лікарня № 9»

К.мед.н., вища

224-34-84

24

Психіатрія, наркологія

Паталах

Федір Васильович

Генеральний директор КУ «СТМО «Психіатрія», лікар - судово-психіатричний експерт

Вища

96-78-08, 34-40-63

25

Фтизіатрія

Михайлова Аделіна Олексіївна

Заступник генерального директора з диспансерної роботи   КУ «СТМО “Фтизіатрія», лікар-фтизіатр

К.мед.н, вища

224-64-69

26

Анестезіологія

Гриценко

Сергій Миколайович

Професор, завідувач кафедри анестезіології ЗМАПО; завідувач відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії для центру трансплантації, лікар-анестезіолог

Д.мед.н., вища

766-35-89, 766-32-29, 766-35-60

27

Епідеміологія

Мащак Олександр Іванович

Заступник начальника Головного управління Держсанепідслужби Запорізької області

Вища

-

28

Генетика медична

Данілова Ельвіра Георгіївна

Лікар-генетик медичний КУ «ЗМЦРЛ» ЗОР

Перша

214-87-85

29

Токсикологія

Станевський Сергій Іванович

Завідувач відділення інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксикації КУ «МКЛЕ та ШМД м. Запоріжжя»

Вища

34-16-98

30

Акушерство і гінекологія

Ходак Валентин Миколайович

Лікар акушер-гінеколог пологового відділення з індивідуальними та сімейними пологовими залами, операційним блоком КЗ «Обласний перинатальний центр» ЗОР

Вища

227-07-10

31

Загальна практика – сімейна медицина

Деміденко

Ірина Романівна

Завідувач амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №3 КЗ «ЦПМСД №1»

Вища

289-19-58

32

Сестринська справа

Закусилова Тетяна Олександрівна

Медичний коледж ЗДМУ

І категорія

-

2. Д и т я ч а   м е р е ж а

1

Дитяча алергологія

Недельська Світлана Миколаївна

Професор, завідувач кафедри факультетської педіатрії ЗДМУ, завідувач підрозділу, лікар-алерголог дитячий

Д.мед.н., вища

224-93-88

2

Дитяча гематологія 

Бородін

Андрій Віталійович

Завідувач гематологічного відділення КУ «ЗОКДЛ» ЗОР

Перша

222-21-50

3

Дитяча дерматовенерологія

Макуріна

Галина Іванівна

Доцент кафедри дерматовенерології та косметології з циклом естетичної медицини ФПО ЗДМУ

К.мед.н.

764-33-57

4

Дитяча ендокринологія

Слепян

Олена Василівна

Завідувач ендокринологічним відділеннням КУ «ЗОКДЛ» ЗОР

Вища

222-21-51

5

Дитяча імунологія

Овчаренко Леонід Сергійович

Професор, завідувач кафедри педіатрії ДЗ «ЗМАПО» МОЗ України

Д.мед.н., вища

96-15-23

6

Дитячі інфекційні хвороби

Усачова

Олена Віталіївна

Доцент, завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб ЗДМУ, лікар-інфекціоніст дитячий

Д.мед.н., вища

224-34-21

7

Дитяча кардіоревматологія

Антишина Лариса Федорівна

Завідувач кардіоревматологічного відділення КУ «ЗОКДЛ» ЗОР

Вища

222-21-49

8

Дитяча неврологія

Сицинська

Яна Станіславівна

Лікар невролог неврологічного відділення КУ «ЗОКДЛ»

Вища

222-21-24

9

Дитяча нефрологія

Рудова

Олена Іванівна

Лікар-нефролог педіатричного відділення КУ «ЗОКДЛ» ЗОР

Вища з педіатрії

222-21-49

10

Дитяча психіатрія

Судовська Тетяна Геннадіївна

Заступник генерального директора з медичної частини КУ «СТМО «Психіатрія» лікар-психіатр (організаційно методичного консультативного відділу)

Вища

34-47-67

11

Дитяча пульмонологія

Окул

Тетяна Іванівна

Завідувач пульмонологічного відділення КУ «ЗОКДЛ» ЗОР

Вища

764-67-26

12

Дитяча фтизіатрія

Чернишова Людмила Іванівна

Завідувач дитячим відділенням КУ «ЗОПТКД» ЗОР

Вища

236-64-09

13

Дитяча анестезіологія, неонатологія

Анікін

Іван Олександрович

Завідувач ВАІТ новонароджених КУ «ЗОКДЛ» ЗОР, ас. кафедри дитячої хірургії та анестезіології ЗДМУ

К.мед.н., вища

764-31-83

14

Дитяча гінекологія

Царук

Тетяна Олександрівна

Лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку КУ «ОМЦРЛ» ЗОР

Вища

212-31-66

15

Дитяча ортопедія і травматологія

Кухтіна

Світлана Анатоліївна

Завідувач ортопедо-травматологічним відділенням   КУ «ЗОКДЛ» ЗОР

Вища

764-15-68

16

Дитяча офтальмологія

Соловйова Світлана Петрівна

Завідувач офтальмологічного відділення КУ «ЗОКДЛ» ЗОР

Вища

764-13-46

17

Дитяча патологічна анатомія

Махончук

Сергій Миколайович

Завідувач дитячим патологоанатомічним відділенням № 2 КУ «ЗОПАБ» ЗОР

Вища

224-94-06

18

Дитяча стоматологія

Гавриленко Марина Аркадіївна

Головний лікар КЗОЗ «ДМСП» м. Запоріжжя, лікар-стоматолог-хірург

Вища

34-90-19

19

Дитяча гастроентерологія

Макієва

Марина Володимирівна

Заступник головного лікаря з поліклінічної роботи КУ «ЗОКДЛ» ЗОР, лікар-гастроентеролог дитячий

Вища

222-21-05

20

Дитяча урологія

Барухович Вадим Якович

Доцент каф. дитячої хірургії з курсом анестезіології ЗДМУ, лікар-уролог дитячий

К.мед.н., вища

764-30-59

У зв'язку з виробничою необхідністю затверджуються наступні посади головних позаштатних спеціалістів Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації

1

Професійна патологія (в т.ч. з питань  організації мед. допомоги постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС)

Тягла

Вікторія

Миколаївна

Завідувач відділення профпатології та надання медичної допомоги особам, постраждалим від аварії на ЧАЕС  КУ «ЗОКЛ» ЗОР

К.мед.н.,

вища 

766-35-80

2

З питань діалізної допомоги

Конєєва Світлана Петрвна

Завідувач лабораторії хронічного гемодіалізу центру трансплантації, хронічного гемодіалізу з ліжками ендокринної хірургії КУ «ЗОКЛ» ЗОР

К.мед.н,

Вища  

766-33-02

3

Спеціаліст з питань експертизи тимчасової та стійкої непрацездатності

Передерій

Ілона Станіславівна

Заступник головного лікаря з питань експертизи тимчасової непрацездатності КЗ «ЦПМСД № 10» ЗМР

Вища

224-66-71

4

Анестезіолог в акушерстві та гінекології

Воротинцев Сергій Іванович

Доцент кафедри медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та реанімації ЗДМУ, лікар-анестезіолог

К.мед.н., вища

34-77-39

 

Директор ДОЗ ОДА                                                       В.І. Клименко