Депресія

Дослідження у багатьох країнах світу показують, що депресія стає все більше розповсюдженим захворюванням нашого часу, яким страждають до 20% загального населення планети.

Детальніше...

Новообразования кожи, профилактика раков кожи

Практически нет такого человека, у которого на коже не было ни одного новообразования: кожа – чувствительная и показательная система, очень информативно отражающая состояние внутренних органов.

Детальніше...

Перша медична допомога при дорожньо-транспортному травматизмі

Аналіз причин смерті у мирний час на підприємствах, в дорозі і вдома показує, що загибель потерпілих можна було б попередити, якби люди, які знаходились поряд, могли правильно надати першу допомогу. В цих випадках перша допомога надається безпосередньо на місці враження самим потерпілим (самодопомога) чи його оваришем (взаємодопомога населення).

Детальніше...

Примірний перелік вправ для профілактики зорової втоми і короткозорості, що виконуються на уроках у школі

 1. Відкинутись на бильце стільця. Вдихнути. Нахилившись уперед до кришки парти, видихнути. Повторити 5 - 6 разів.

2. Відкинутись на бильце стільця, прикрити повіки, міцно заплющити очі, відкрити повіки. Повторити 5 - 6 разів.

Детальніше...

Алкоголь і травматизм

Історія свідчить, що вживання алкоголю не є такою «давньою» і «славетною» традицією, як прийнято вважати в сучасному суспільстві. Дослідження раннього періоду християнської Русі показали, що в ті часи тверезість була національною рисою нашого народу.

Детальніше...

Вправи для зняття зорової втоми

 1. Міцнозаплющити очі на 3-5 секунд, відкрити їх на 3-5 секунд. Повторити 6-8 разів.

Ця вправа знімає втому, зміцнює м'язи повік, сприяє поліпшенню кровопостачання, розслабленню м'язів ока.

Детальніше...

Переваги грудного вигодовування

Грудне вигодовування – найкращий та найбільш безпечний спосіб вигодовування дитини. У маленької дитини існує три основні потреби: харчування материнським молоком, відчуття тепла рук матері, відчуття спокою та безпеки, які виникають у дитини в присутності матері.

Детальніше...

Як зберегти слух в літньому віці

Тугоухість: причини, профілактика, лікування

Стареча тугоухість (зниження слуху) розвивається дуже повільно, часто непомітно для самої людини і охоплює усе частини органу слуху, що беруть участь в слуховому процесі:

Детальніше...

Пам’ятка для працівників в умовах підвищеної температури повітря

1. З метою профілактики перегрівання організму (гіпертермії) необхідно організувати раціональний режим праці. При роботах на відкритих місцевостях і температурі зовнішнього повітря 35ºС і вище, тривалість періодів безперервної роботи повинна складати 15-20 хвилин з наступною тривалістю відпочинку не менше 10-12 хвилин в охолоджуваних приміщеннях.

Детальніше...

Пам'ятка для населення - Геморагічна лихоманка Ебола

Хвороба Ебола (раніше називалася «геморагічна лихоманка Ебола») - гостра вірусна висококонтагіозна хвороба, що викликається вірусом Ебола, та характеризується високою летальністю (50 – 90%).

Детальніше...

Захистіть своє серце

Кожні дві людини із трьох в Україні помирають сьогодні від серцево-судинних захворювань. Більшість з них могли б врятуватись, якби застосовували профілактичні заходи.

Детальніше...