Інформація щодо проведення круглого столу «Грудне вигодовування – здоровий початок життя, як запорука поваги один до одного та піклування про світ, в якому ми живемо»

На виконання Плану заходів Всеукраїнського тижня підтримки грудного вигодовування «Підтримаємо грудне вигодовування разом», затвердженого наказом Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

Детальніше...

У 2016 році закуплено щє 9 автомобілів для екстреної медичної допомоги

За рахунок бюджетних коштів у 2016 році закуплено 9 автомобілів для екстреної медичної допомоги типу Б марки «Citroen», ключі від яких вручаються керівникам структурних підрозділів комунальної установи

Детальніше...

10.02.2016р. відбудеться брифінг на тему "Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області"

Запрошуємо Вас прийняти участь у брифінгу Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, ЗДМУ та проекту Світового банку на тему «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області», що відбудеться 10 лютого 2016 року о 12 00, у приміщенні прес-центру ЗОДА, 2 поверх.

Детальніше...

Акція та прес-брифінг до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами

28 липня 2016 р., об 10:00 годині, на бульварі Шевченка відбудеться прес-брифінг для представників ЗМІ з нагоди щорічної всеукраїнської акції до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами. Інформаційно-

Детальніше...

Поліпшення охорони здоров’я - на службі у людей

Прес-конфереція 02.10.2015 об 11-00 щодо придбання агіографічного обладнання для КУ„Запорізька обласна клінічна лікарня” ЗОР за участі:

Детальніше...

Відрядження консультантів субпроекту до м. Київ

 2 липня поточного року консультанти субпроекту Світового банку в Запорізькій області Одринський В. А. та Нішенко К.О. разом із директором Департаменту охорони здоров'я Запорізької обласної державної адміністрації Клименко В.І.

Детальніше...

«ДЕНЬ БОРОТЬБИ З МЕЛАНОМОЮ-2015»

пресс конф 24.04 Запорожье

24 квітня у Муніципальному прес-центрі Запоріжжя відбудеться прес-конференція на тему: «День боротьби з меланомою - 2015». Ця щорічна акція проходить на Україні в рамках Міжнародної програми «Евромеланома».

Усі без винятку громадяни України 24 квітня матимуть можливість безкоштовно обстежитися методом дерматоскопії на наявність раку шкіри в більш ніж 700 державних і приватних клініках. Дерматоскопія – це сучасне обстеження, що дозволяє діагностувати переродження родимок у меланому та інші раки шкіри на ранніх етапах.

В Запорізькій області акція безкоштовної онко-діагностики родимок «День боротьби з меланомою» проводиться вже шостий рік поспіль, та проходить під патронатом Міністерства охорони здоров’я України.

Детальніше...