Бізнес-форум у Запорізькій області

biznes forum 090617

Консультант з питань закупівель субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворими з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» Нішенко К.О. 9 червня поточного року відвідав у Торгово-промислової палаті України бізнес-форум у рамках реалізації спільного інвестиційного проекту Міністерства охорони здоров’я з Міжнародним банком реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» та за партнерською підтримкою Асоціації «Оператори ринку медичних виробів».

Детальніше...

Семінар з профілактики артеріальної гіпертензії

IMG 7395

Напередодні щорічної декади профілактики артеріальної гіпертензії в Запорізькій області, 11 травня поточного року в Запоріжжі на базі КУ "Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань" ЗОР відбувся тренінг-семінар з керівниками закладів охорони здоров’я присвячений Всесвітньому дню боротьби із артеріальною гіпертензією. Захід проводився за ініціативою департаменту охорони здоров’я ЗОДА та за підтримкою спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Детальніше...

Візит до КУ «Кам’янсько-Дніпровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

vizit110517

11 травня директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Вікторія Іванівна Клименко та консультант субпроектуспільного із Світовим банком проекту Міністерства охорони здоров’я України «Вдосконалення медичної допомоги хворими з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» Надія Демиденко з робочим візитом відвідали КУ «Кам’янко-Дніпровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Під час візиту директор департаменту, Клименко В.І., розповіла про своє бачення подальшого розвитку медицини в районі, окреслила основні напрямки реформування медицини в Україні, відповіла на питання.

Детальніше...

Відбулося засідання консультантів з директором Департаменту охорони здоров’я

zas13.05 2

13 травня відбулося чергове засідання групи консультантів субпроекту спільного із Світовим банком проекту Міністерства охорони здоров’я України «Вдосконалення медичної допомоги хворими з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» з директором департаменту охорони здоров’я. У процесі роботи були розглянути питання щодо поточного стану реалізації субпроекту, проблемні питання, плани щодо проведення закупівель. Після обговорення зазначених питань, вдалось затвердити плани заходів реалізації проекту з урахуванням пропозицій та зауважень присутніх фахівців, встановити відповідальних осіб, терміни реалізації.

 

Детальніше...

25 листопада відбулося засідання групи управління субпроектом СБ

25 листопада відбулося чергове засідання групи управління субпроектом спільного із Світовим банком проекту Міністерства охорони здоров’я України «Вдосконалення медичної допомоги хворими з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області». Під час засідання члени ГУС розглянули питання щодо поточного стану реалізації субпроекту та обговорили проекти підготовлених документів для проведення закупівель.

Детальніше...