Чергове засідання Робочої групи

    Чергове засідання Робочої групи з питань профільного супроводу процедур закупівель комп’ютерного обладнання та комплексної системи захисту інформації у рамках реалізації заходів субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» відбулося 23 лютого 2018 року.

Детальніше...

У запорізькому субпроекті буде новий консультант із закупівель

        22 січня поточного року відбулося засідання комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг у рамках реалізації субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворими з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Едуарда  Анатолійовича Гугніна. 

Детальніше...

Чергове засідання експертної робочої групи

     18 січня 2018 року відбулося чергове засідання експертної робочої групи з питань профільного супроводу процедур закупівель медико-діагностичного обладнання з метою якісного виконання заходів реалізації в рамках субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області».  

Детальніше...

Засідання членів керівного комітету

11-12 січня 2018 року пройшло засідання членів керівного комітету з питань профільного супроводу процедури впровадження медичної інформаційної системи у заклади охорони здоров’я Запорізької області. У порядку денному було розгляд та затвердження пакету документів по першому етапу реалізації Договору з постачальником послуг ТОВ «АЛТ УКРАЇНА ЛТД». Члени керівного комітету затвердили організаційну структуру, склад документації, опис комунікації, обмеження та план гарантійного обслуговування Тендерного проекту. 

Детальніше...

Засідання експертної робочої групи

      15 грудня 2017 року відбулося засідання експертної робочої групи з питань підготовки інформаційних матеріалів для друкованої продукції щодо профілактики хвороб системи кровообігу. Демиденко Надія, консультант з комунікаційних технологій субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області», представила членам робочої групи на затвердження розроблені спільно з дизайнером ТД «Кераміст» макети друкованої продукції. Після розгляду та обговорення, були затверджені до друку всі макети у рамках закупівлі SH 2.2.3 «Друк інформаційних матеріалів для населення».

Детальніше...