Оголошено відбір консультанта з фінансового управління субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області»

world bank

Департамент охорони здоров’я Запорізької ОДА в рамках реалізації субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» запрошує правомочних індивідуальних консультантів висловити свою зацікавленість щодо надання послуг з питань фінансового управління.

Запит на надання висловлення зацікавленості на наступну посаду:

2.3.5.1 Консультант з фінансового управління

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською та

Детальніше...

Вирішення робочих питань

1-sub-26-06-17

Група консультантів субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області на 2015-2017 роки» спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» з метою якісного і належного виконання заходів з реалізації субпроекту залучили до роботи головних позаштатних спеціалістів ДОЗ ЗОДА. За результатами зустрічі групи були заплановані конкретні дії щодо вирішення суперечливих питань

 

 

Детальніше...

Чергове засідання групи консультантів субпроекту

zas-20-06-17

Чергове засідання групи консультантів субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області на 2015-2017 роки» з директором департаменту охорони здоров’я відбулося 20 червня 2017 року. Під час засідання були розглянути питання щодо поточного стану реалізації субпроекту, обговорили виклики та спірні питання щодо виконання плану закупівель та запропонували їх вирішення, визначили поточні плани роботи в рамках субпроекту 

 

 

Детальніше...

Бізнес-форум у Запорізькій області

biznes forum 090617

9 червня консультант з питань закупівель Нішенко К.О. відвідав у Торгово-промислової палаті України бізнес-форум у рамках реалізації спільного інвестиційного проекту Міністерства охорони здоров’я з Міжнародним банком реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» та за партнерською підтримкою Асоціації «Оператори ринку медичних виробів». Проект Світового банку направлений на розвиток медичної інфраструктури та підвищення якості послуг у 8-ми областях України: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Закарпатській, Запорізькій, Львівській, Полтавській і Рівненській, що є важливим кроком для реформування галузі охорони здоров’я України.

Детальніше...

Семінар з профілактики артеріальної гіпертензії

IMG 7395

Напередодні щорічної декади профілактики артеріальної гіпертензії в Запорізькій області, 11 травня поточного року в Запоріжжі на базі КУ "Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань" ЗОР відбувся тренінг-семінар з керівниками закладів охорони здоров’я присвячений Всесвітньому дню боротьби із артеріальною гіпертензією. Захід проводився за ініціативою департаменту охорони здоров’я ЗОДА та за підтримкою спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Детальніше...