Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби

У зв’язку з вакансіями посад державної служби категорії «Б» та «В» в Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації, відповідно до частини 2 статті 23 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» (зі змінами) оголошуються конкурси:

Детальніше...

ІНФОРМАЦІЯ щодо порядку підтвердження факту народження дитини поза закладом охорони здоров'я

images 9Порядок підтвердження факту народження дитини поза закладом охорони здоров’я затверджено постановою Кабінету Міністрів України від  9 січня 2013 р. № 9 (зі змінами) (далі - Порядок).

Цей Порядок визначає процедуру підтвердження медичною консультаційною комісією факту народження жінкою дитини поза закладом охорони здоров’я у разі, коли таким закладом не проводився огляд жінки та дитини, у тому числі на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Детальніше...

Результати торгів та присудження договору за Лотом 2 за процедурою торгів «Закупівля медико-діагностичного обладнання та витратних матеріалів»

maxresdefault

Департамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації в рамках субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», повідомляє про результати торгів та присудження договору за Лотом 2 за процедурою торгів «Закупівля медико-діагностичного обладнання та витратних матеріалів» (ICB 2.1.8), проведеної за правилами Світового банку (додається).

Повідомлення про результати торгів та присудження договору (українською мовоюанглійською мовою)

Всеукраїнський Тиждень підтримки грудного вигодовування 2018: «Годування грудьми – основа життя»

загружено 1Щорічно з 1 по 7 серпня проходить Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування, до проведення якого залучається і Україна. Акція проводиться з метою популяризації та підтримки природного вигодовування дітей і відновлення втраченої традиції — годування дітей грудьми.

Детальніше...

Інформація МОЗ України

images mozДайджест змін в охороні здоров'я № 9

 

Детальніше...

Увага! Анонс заходу

загружено 1В рамках проведення Всеукраїнського тижня підтримки грудного вигодовування «Годування грудьми – основа життя» (01.08.2018-07.08.2018) Регіональний методично-організаційний моніторинговий центр запрошує взяти участь у круглому столі «Грудне вигодовування - здоровий початок життя,

Детальніше...