Інформація для пацієнтів щодо реабілітаційного лікування у КЗ «Санаторій медичної реабілітації «Глорія» ЗОР

zap oda

Щорічно наказом Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації затверджується розподіл путівок між закладами охорони здоров’я до КЗ «Санаторій медичної реабілітації «Глорія» ЗОР, в тому числі демобілізованих осіб із зони проведення АТО.

Ця пільгова категорія осіб, при визначенні необхідності їх реабілітації в умовах КЗ «Санаторій медичної реабілітації «Глорія» ЗОР

Детальніше...

Про оголошення конкурсу

Orden-

Регіональна Рада Запорізької області Відзнаки за професіоналізм і милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНУ» (далі – Відзнака) оголошує відкритий конкурс на присудження Відзнаки в 2018 році.

Відзнака є формою громадського визнання діяльності претендента на Відзнаку, має професійно-фахове спрямування, присуджується за значні результати в галузі охорони здоров’я, духовному

Детальніше...

У закупівлях ліків для держави переходять на довгострокові контракти з виробниками

taletki

Сьогодні, 12 грудня 2017 року, Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні оголосила про підписання чотирьох довгострокових (рамкових) угод з виробниками ліків. Це світова практика, яка дає можливість знизити ціни на препарати, а також забезпечити їх швидке та безперебійне постачання.

Детальніше...

В Україні переглянули норми харчування

moz

Сьогодні, 7 грудня, вступив у дію наказ МОЗ, який затверджує нові норми фізіологічних потреб в основних харчових речовинах і енергії. Вперше за 18 років переглянуто добові потреби для різних груп: калорійність харчування дітей та підлітків, дорослих, вагітних жінок та працівників особливо важкої фізичної праці.

 

Детальніше...

Спрощено процедуру реєстрації лікарських засобів: ефективні препарати з`являтимуться в Україні за 17 днів

tabl 04 15

В Україні почала працювати спрощена процедура реєстрації лікарських засобів. Від тепер препарати, що пройшли всі етапи перевірки якості в країнах з жорсткими регуляторними вимогами (Швейцарія, Японія, США, Австралія, Канада), можна зареєструвати усього за 17 днів.

Детальніше...

Зручний функціонал та корисний контент: МОЗ запустив новий сайт

moz

Сьогодні, 11 грудня, Міністерство охорони здоров'я України запустило новий офіційний вебсайт.

Не змінюючи адреси, ми абсолютно змінили структуру і підхід. Тепер сайт МОЗ – це сучасний ресурс зі зручним функціоналом та корисним контентом. Поки ресурс працює в тестовому режимі.

У підготовці контенту ми орієнтуємось на дві ключові аудиторії –

Детальніше...