Запорізький центр кардіохірургії чверть століття рятує життя запорожців

kardio201017

19 жовтня поточного року відбулася конференція, присвячена 25-річному ювілею Запорізького центру кардіохірургії. У культурно-діловому центрі «Байда» світила української медицини, представники обласної та міської влади, наукова еліта області зібралися, щоб привітати співробітників центру і його засновника академіка Олександра Никоненка.

Запорізький обласний центр кардіохірургії був заснований у 1992 році, третім в Україні після Інституту серцево-судинної хірургії ім. академіка Амосова та Львівського кардіохірургічного центру. Але, як зазначив Олександр Семенович Никоненко, ідея створення такого відділення на базі багатопрофільної Запорізької

Детальніше...

“Чи стане після реформи медицина платною і дуже дорогою?” Чим лякають пацієнтів

moz

Цього тижня Верховна Рада дала старт медреформі. Ухваливши законопроект 6327, парламент уможливив початок змін уже на початку 2018 року. Проте ми і досі зустрічаємо багато неправдивої інформації про те, що чекає лікарів та пацієнтів із впровадженням медичної реформи.

Головне: Всі послуги, аналізи, дослідження, ліки, які надаються за державною програмою медичних гарантій будуть для пацієнтів на 100% БЕЗОПЛАТНИМИ.

Це буде працювати саме так, як у страховій компанії.

Детальніше...

Медичну реформу ухвалено. Які зміни чекають на українців?

moz

Відбулася історична подія для України. Верховна Рада України ухвалила медичну реформу. Народні депутати ухвалили у другому читанні законопроект №6327, що декларує докорінні зміни у системі охорони здоров’я. У першому читанні парламентарі також проголосували за законопроект №6604, що забезпечує фінансування реалізації медичної реформи з державного бюджету.

Це означає, що з 2018 року в Україні починає працювати національна страхова система, яка буде покривати лікування кожного українця. Медична реформа розпочнеться зі змін фінансування первинної медичної допомоги.

Детальніше...

Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації та медична громадськість висловлює щире співчуття

spivchuttia

17 жовтня передчасно перестало битися серце Зайковської Олени Дмитрівни – головного лікаря КЗ «Більмацький центр первинної медико-санітарної допомоги.

Департамент охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації щиро висловлює співчуття рідним, близьким та розділяє всім серцем ваші біль та горе.

Світла пам’ять про Олену Дмитрівну залишиться у серцях тих, хто її знав.

 

Детальніше...

14 жовтня в Запоріжжі відзначають декілька свят

per-18-10-17

14 жовтня в Запоріжжі відзначають декілька свят – День захисника України, День визволення міста, День українського козацтва та найголовніше свято для міста - це народження нових запорожців.  

З 2001 року існує традиція поздоровляти батьків новонароджених хлопчика і дівчинки, які першими народилися в цей день.В цьому році в Запоріжжі першими народилися хлопчик Матвей і дівчинка Лілі в перинатальному центрі.

Детальніше...

Всесвітній день боротьби з артритом: у Запорізькій обласній лікарні успішно лікують хворобу, яка ще 10 років тому вважалася вироком

vses den-131017

12 жовтня в усьому світі відзначався День боротьби з артритом. Його основна мета - привернути увагу до ревматологічних захворювань, ще раз акцентувати увагу на питаннях діагностики та раннього звернення до лікаря. Адже саме від своєчасності лікування залежить якість життя людини.

Сьогодні в системі охорони здоров'я на першому місці боротьба з хворобами з високим рівнем смертності: онкопатологіями, серцево-судинними недугами.

Детальніше...