Про актуальні проблеми туберкульозу та інших захворювань при ВІЛ-інфекції

За організацією Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації та Запорізької обласної медичної Асоціації фтизіатрів та пульмонологів 18 жовтня 2018 року в конференц-залі стадіону «Славутич Арена» відбулася науково-практична регіональна конференція «Проблеми туберкульозу та інших захворювань при ВІЛ-інфекції».

Детальніше...

Про реалізацію Урядової програми «Доступні ліки»

18 жовтня 2018 року у м. Києві відбулося обговорення результатів впровадження Урядової програми «Доступні ліки» (далі – Програма) разом з представниками Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (далі – ВООЗ), Міністерством охорони здоров’я України (далі – МОЗ) та медичною спільнотою країни.

Детальніше...

Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози

diagnostikaУказом Президента України від 17 січня 2005 року № 42/2005 введено щорічне проведення 20 жовтня Всеукраїнського дня боротьби з захворюванням на рак молочної залози.

Мета проведених в цей День заходів – активізація діяльності із запобігання виникненню і поширенню захворювань на рак молочної залози, привернення уваги суспільства до цієї проблеми, покращення знань з цього питання, діагностика захворювання на початковій стадії і здійснення належного лікування.

Детальніше...

Анонс проведення Всеукраїнської конференції з ендоскопії

ZOKBДо 70-річного ювілею Запорізької обласної клінічної лікарні запланована ціла низка науково-практичних заходів. Серед них Всеукраїнська конференція «Сучасні діагностичні та лікувальні технології в ендоскопії», яка відбудеться 2 листопада у КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР.

Детальніше...

Всесвітній день зору

325785 2392614e7a23820143ec392afee7d6f8298522 2a65b6555cc17b0976419b41b01b5bc81507780417Щорічно у другий четвер жовтня відзначається Всесвітній день зору для того, щоб привернути увагу до проблем сліпоти, порушення зору, а також реабілітації людей з його порушенням. Цей день є також основною подією для профілактики сліпоти та глобальної ініціативи з її профілактики "Бачення 2020: Право на зір", створеної ВООЗ та Міжнародним агентством з профілактики сліпоти.

Детальніше...

Анонс проведення наради-семінару керівників служби крові області

transfuzКожну хвилину у країнах усього світу відбувається безліч подій, які вимагають переливання крові. Завдання служби крові і полягає в тому, щоб забезпечити достатній запас компонентів крові. Оскільки вони мають обмежений термін зберігання - донори потрібні постійно.

Детальніше...