Вітання з Днем медичного працівника Ольги Богомолець

vitania-16-06-17

Візит радника з фінансування охорони здоров’я МОЗ України (USAID) Нінель Кадирової

vstrecha130617

13 червня поточного року відбулася зустріч директора Департаменту охорони здоров’я ЗОДА Вікторії Клименко з радником з фінансування охорони здоров’я МОЗ України (USAID) Нінель Кадирової.

Під час зустрічі були обговорені питання децентралізації в медичній сфері: вплив органів місцевого самоврядування на якісне, доступне забезпечення медичних послуг, які могли б задовольнити інтереси громадян,

Детальніше...

Вітання з Днем медичного працівника

den medica 2017

Формування в Україні системи раннього втручання

vtruchannia060617

6-7 червня поточного року для представників державних структур відбувся тренінг з питань політики раннього втручання, в якому прийняли участь головні спеціалісти Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації Рубанова Є.І. та Стасовська Л.І.

За 25 років в Україні чисельність дітей з інвалідністю зросла більш як у два рази – з 72086 осіб на початок 1991 року до 151125 осіб на початок 2015 року.

Запорізька область є учасником проекту Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) та ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю» щодо впровадження раннього втручання на регіональному рівні.

Детальніше...

Ботулізм. Медичні фахівці попереджають.

fish120617

За даними департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації з початку 2017 року в Запорізькій області зафіксовано 10 випадків захворювання на ботулізм. На сьогодні 5 хворих знаходяться в реанімаційному відділенні у тяжкому стані. Медичні фахівці пов'язують спалах захворюваності із вживанням копченої чи в'яленої риби домашнього приготування.

 

Детальніше...

Сьогодні день дитинства – гарне свято!

sonechko-020617

День захисту дітей у будинку дитини «Сонечко» з самого ранку розпочався вітаннями, подарунками і радісними посмішками дітей і гостей. На цьому святі було багато людей, які допомагають та дарують свою тепло, любов діткам будинку дитини.

Усіх гостей було запрошено на святковий концерт за участю вихованців будинку дитини. Зі святом дітей привітали головний спеціаліст відділу охорони материнства і дитинства управління реформ і розвитку медичної допомоги Департаменту охорони

Детальніше...