Допомога з Японії

23-08-17 news

В рамках реалізації японської програми (грантової допомоги за проектами людської безпеки) в Україні 2016-2017 роках діяв проект «Кусаноне». Спеціалістами КУ «Запорізький обласний протитуберкульозний клінічний диспансер» ЗОР підготовлено проект «Модернізація медичного обладнання в обласному диспансері», який направлений до посольства Японії в Україні для участі у конкурсі.

Керівництвом проекту «Кусаноне» було прийнято рішення щодо фінансування проекту, розробленого КУ «Запорізький обласний протитуберкульозний клінічний диспансер» ЗОР. Благодійний фонд «Щаслива дитина», в рамках виконання даного проекту,

Детальніше...

Відзнака за професіаналізм і мілосердя

Orden--1024x480

Від імені Поважної Ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Панте-леймона» (далі – Відзнака), засвідчую повагу, вітаю Вас з наступаючим Днем незалежності України та інформую про наступне.

09 серпня 2017 р. в день Святого великомученика і цілителя Пантелеймона у м. Києві, вперше в Україні, відбулися урочистості з нагоди відзначення найкращих медиків України та нагородження їх Орденом Святого Пантелеймона.

Детальніше...

Протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі

0гендер 105

02.08.2017 відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань протидії домашньому насильству та насильству за ознаками статі, в якому прийняла участь головний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації Стасовська Л.І.

Були розглянуті питання напрацювання Запорізької області щодо надання допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства

Детальніше...

Інформаційно-просвітницька акція «Гепатит С. Дізнайся зараз – вилікуй вчасно!»

1Пересувна лаб

28 липня 2017 року у м. Запоріжжя на бульварі Шевченка відбулася інформаційно-просвітницька акція до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами в рамках всеукраїнської кампанії «Гепатит С. Дізнайся зараз – вилікуй вчасно!», яку в нашому регіоні організували та провели фахівці «БФ «Сподівання».

Під час проведення заходу був проведений вуличний лекторій на тему «Сподіваємося, ви не відкладаєте своє здоров’я на потім?»

Детальніше...

Всеукраїнський тиждень підтримки грудного вигодовування 2017: «Підтримаємо грудне вигодовування разом!»

mama-posle-rodov

Щорічно з 1 по 7 серпня проходить Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування, до проведення якого залучається і Україна. Акція проводиться з метою популяризації та підтримки природного вигодовування дітей, для пожвавлення та відновлення втраченої традиції — годування дітей грудьми.

Дата проведення Всесвітнього тижня підтримки грудного вигодовування обрана невипадково, адже в цей день у 1990 році була прийнята Декларація

Детальніше...

Медсестра із Запоріжжя номінована на медичний «ОСКАР»

medsestra

Головна медична сестра КУ «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня» ЗОР Валентина Миколаївна Михальчук потрапила у двадцятку номінантів на нагородження «Орденом Святого Пантелеймона» - Честь медичної професії.

Колеги відгукуються про неї як про високопрофесійну людину, яка розглядає будь-які процеси та робочі ситуації з точки зору можливості їх вдосконалення та знаходить нові способи вирішення професійних завдань. А ще – вона має добре, чуйне серце.

Детальніше...