Всесвітній день боротьби з діабетом

diabet14 листопада в усьому світі проводиться день боротьби з захворюванням на цукровий діабет, яке за визначенням Всесвітньої Організації охорони Здоров’я відноситься до глобальних медико – соціальних проблем, а за рівнем смертності знаходиться на третій позиції після патології серцево-судинної системи та онкології. Гостроту проблеми визначає не тільки значне поширення захворювання, але і швидкий розвиток ускладнень, що призводять до інвалідності й смерті пацієнтів. Діабет зачіпає кожного одинадцятого дорослого у світі. Хвороба підвищує ризик виникнення серцевого нападу, інсульту, сліпоти, ниркової недостатності та ампутації кінцівок.

Детальніше...

Співчуття з приводу смерті

2Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації висловлює щирі співчуття директору Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ушаковій Вікторії Василівні з приводу тяжкої втрати – смерті чоловіка Каптюха Андрія Анатолійовича, лікаря КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР, який пропрацював в системі охорони здоров’я  понад 30 років.

Ми щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття і підтримки Вам і Вашим рідним. Неможливо словами загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

 

«ТЕЛЕМЕДИЦИНА» прийшла у села Запорізького району!

Комунальне некомерційне підприємство «Запорізький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Запорізької районної ради Запорізької області запровадив у практику охорони здоров’я консультування пацієнтів доктором медичних наук, терапевтом вищої кваліфікаційної Медведєвим В.В. за системою «телемедицини» - тобто пацієнту не потрібно приїжджати до центру, а достатньо звернутися до сімейного лікаря територіальної амбулаторії загальної практики, який по інтернету зв’язується з центром та візуально он-лайн доповідає стан про відхилення у стані здоров’я консультанту.

Детальніше...

Що варто знати про СЕЗОННИЙ ГРИП?

Детальніше...

Анонс проведення конференції з питань серцевої недостатності

За останні 20–30 років підходи до лікування серцевої недостатності значно змінились. З'явилася велика кількість нових препаратів, стали доступними нові методи лікування, але перед практикуючим лікарем, який оцінює стан здоров'я конкретного пацієнта, залишились ті самі питання: «Призначати препарати чи обрати очікувальну тактику?», «З якого препарату починати лікування?», «До якого рівня збільшувати дозу?», «А може, краще не збільшувати дозу, а призначити комбінацію препаратів?», «Що робити, коли пацієнт погано переносить лікування, і як цьому запобігти?».

Детальніше...

Актуальні питання діабетології

diabitology20 грудня 2006 року Генеральна Асамблея ООН визнала цукровий діабет неінфекційною епідемією та прийняла резолюцію, яка визначає 14 листопада Всесвітнім Днем Діабету. Мета цього дня – поширення інформації про те, що діабет – це велика соціальна та економічна загроза для всього людства.

Детальніше...