Школи здоров’я активно працюють у закладах охорони здоров’я області

shkola zdor

За ініціативою Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації в усіх закладах охорони здоров'я впроваджуються та активно функціонують Школи здоров'я. Наразі у 219 з 282 амбулаторій закладів ПМСД області вже створені та активно функціонують кабінети Шкіл здоров'я.

Інформаційно-профілактична та освітня робота, пропагування

Детальніше...

Оголушується закупівля за методом «Національні конкурсні торги» (NCB) за правилами Світового банку

world bankДепартамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації в рамках субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області» проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», оголошує закупівлю комп'ютерного обладнання за методом «Національні конкурсні торги» (NCB) за правилами

Детальніше...

Міністерство охорони здоров’я України оголосило плани щодо розвитку електронної системи охорони здоров’я у 2018 році

moz

У 2018 році МОЗ продовжить розробку eHealth і зосередиться на створенні постійних структур, що сприятимуть розвитку системи у майбутньому. Найближчими кроками стануть визначення нового адміністратора системи та розробка довгострокової стратегії впровадження eHealth в Україні.

Під час презентації «eHealth. Досягнення 2017. Візія 2018»

Детальніше...

Планова апаратна нарада Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації

 app12021812.02.2018 відбулася планова апаратна нарада Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації з керівниками закладів охорони здоров’я області.

На апаратній нараді розглянуті питання:

1. Про стан виконання законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації». Питання щодо контрольної

Детальніше...

МОЗ України оновило перелік «Доступних ліків»: до списку додано 41 новий препарат

moz

Загалом у новому реєстрі препаратів, що беруть участь у програмі “Доступні ліки”, налічується 239 торгових назв, з них 47 – безоплатних.

5 лютого 2018 року, Міністерство охорони здоров’я України затвердило новий реєстр препаратів урядової програми “Доступні ліки”, які пацієнти з серцево-судинними

Детальніше...

МОЗ України: Закупівля ліків поза Нацпереліком можлива лише після 100% забезпечення базовим списком препаратів

moz

Моніторинг публічної системи електронних закупівель виявив, що окремі заклади охорони здоров’я нехтують рішенням Уряду та намагаються за кошти платників податків придбати ліки з сумнівною ефективністю. МОЗ України направив до Держаудитслужби виявлені факти порушень та попросив перевірити закупівлі ліків в усіх регіонах України.

Детальніше...